ZARZĄD KOŁA
  1. Marek Olszewski- prezes,
  2. Jacek Twardowski - wiceprezes ds. sportu,
  3. Tomasz WoŹniak - wiceprezes ds. organizacyjnych,
  4. Krzysztof Piotrowicz - skarbnik,
  5. łukasz Bańka - gospodarz,
  6. Andrzej Wrześniewski - sekretarz,
  7. Radyk Mariusz - członek,
  8. Jarosław Sass - członek,
  9. Jan Kownacki - członek,
  10. Mieczysław Bernacki - członek.
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Tomasz Skonieczny - przewodniczący.
  2. Jan Królikowski - sekretarz.
  3. Józef Łajs - członek.
SĄD KOLEŻEŃSKI
  1. Jerzy Pająk - przewodniczący.
  2. Jarosław Piskunowicz - sekretarz.
  3. Łapiński Piotr - członek.
KOMISJA EGZAMINACYNA
  1. Krzysztof Piotrowicz - przewodniczący.
  2. Tomasz Skonieczny - zastępca.
  3. Jan Kownacki - członek egzaminator.
RZECZNIK DYSYCYPLINARNY KOłA
  1. Alek Lorek
ZARZĄD KOŁA
  1. Marek Olszewski- prezes,
  2. Lorek Alojzy - wiceprezes,
  3. Mieczysław Bernacki - wiceprezes,
  4. Krzysztof Piotrowicz - skarbnik,
  5. Kownacki Jan - gospodarz,
  6. Radyk Mariusz - członek,
  7. Twardowski Jacek - członek,
  8. Uczciwek Wiesław - członek.
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Tomasz Skonieczny - przewodniczący.
  2. Jan Królikowski - zastępca.
  3. Artur Wolny - sekretarz.
SĄD KOLEŻEŃSKI
  1. JarosŁaw Sass - przewodniczący.
  2. Jerzy Pająk - zastępca.
  3. Eugeniusz Skubiszewski - członek.
KOMISJA EGZAMINACYNA
  1. Tomasz Skonieczny - przewodniczący.
  2. Krzysztof Piotrowicz - zastępca.
  3. Jan Kownacki - członek egzaminator.
ZARZĄD KOŁA
  1. Marek Olszewski- prezes, (do 5.03.2010 Sławomir Rattay[*])
  2. Lorek Alojzy - wiceprezes,
  3. Krzesztof Piotrowicz - wiceprezes,
  4. MieczysŁaw Bernacki - czŁonek,
  5. Katarzyna Rudek - skarbnik,
  6. Kownacki Jan - gospodarz,
  7. PrzemysŁaw Kosior - czŁonek,
  8. Radyk Mariusz - czŁonek,
  9. Twardowski Jacek - czŁonek.
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Tomasz Skonieczny - przewodniczący.
  2. ***************** - zastępca.
  3. Artur Wolny - sekretarz.
SĄD KOLEŻEŃSKI
  1. Jan Piotrowicz - przewodniczący.
  2. Jarosław Sass - zastępca.
  3. Pająk Jerzy - członek.
KOMISJA EGZAMINACYNA
  1. Tomasz Skonieczny - przewodniczący.
  2. Jan Piotrowicz - zastępca.
  3. Jan Kownacki - członek egzaminator.
ZARZĄD KOŁA
  1. SŁawomir Rattay [*] - prezes,
  2. Lorek Alojzy - wiceprezes,
  3. Krzysztof Kusiak - wiceprezes,
  4. Olszewski Marek- sekretarz,
  5. Mirosław Drzazga - skarbnik,
  6. Kownacki Jan - gospodarz,
  7. Mariusz Derenowski - członek,
  8. Bernacki Mieczysław - członek,
  9. Krzysztof Piotrowicz - członek.
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Tomasz Skonieczny - przewodniczący.
  2. Jan Piotrowicz - zastępca.
  3. Artur Wolny - sekretarz.
SĄD KOLEŻEŃSKI
  1. Sebastian Terenda - przewodniczący.
  2. Piotr Tomczak - zastępca.
  3. Jacek Twardowski - członek.
ZARZĄD KOŁA
  1. Sławomir Rattay [*] - prezes,
  2. Ireneusz Barański [*] - wiceprezes,
  3. Krzysztof Kusiak - wiceprezes,
  4. Tomasz Skonieczny- wiceprezes,
  5. Mirosław Drzazga - skarbnik,
  6. Kownacki Jan - gospodarz,
  7. Mariusz Derenowski - członek,
  8. Alojzy Lorek - członek,
  9. Józef Goszczycki - członek.
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Marek Olszewski - przewodniczący.
  2. Jan Piotrowicz - zastępca.
  3. Jacek Twardowski - sekretarz.
SĄD KOLEŻEŃSKI
  1. CzesŁaw Skulski - przewodniczący.
  2. Krzysztof Piotrowicz - zastępca.
  3. Jerzy Barszcz - członek.
  4. Kazimierz Mierzejewski - członek
  5. Piotr Tomczak - członek.
ZARZĄD KOŁA
  1. Józef Goszczycki - prezes,
  2. Tomasz Skonieczny - wiceprezes,
  3. Ireneusz Barański [*] - wiceprezes,
  4. Sławomir Rattay [*] - sekretarz,
  5. Mirosław Drzazga - skarbnik,
  6. Kownacki Jan - gospodarz,
  7. Mariusz Derenowski - członek,
  8. Jan Piotrowicz - członek,
  9. Leszek Lotosz - członek.
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Marek Olszewski - przewodniczący.
  2. Wiesaw Uczciwek - zastępca.
  3. Krzysztof Kusiak - sekretarz.
SAD KOLEŻEŃSKI
  1. Antoni Wilczyński[*] - przewodniczący.
  2. Kazimierz Mierzejewski - zastępca.
  3. Jerzy Barszcz - członek.
  4. Czesław Skulski - członek
  5. Andrzej Respondek - członek.
W maju 1999 roku ze składu zarządu odwołany zostaje kolega Leszek Lotosz, natomiast we wrześniu 1999 roku do składu zarządu włączony zostaje kolega Alojzy Lorek.
ZARZĄD KOŁA
  1. Zbigniew Wieczorek[*] - prezes,
  2. Jan Piotrowicz - wiceprezes,
  3. JÓzef Goszczycki - wiceprezes,
  4. SŁawomir Rattay [*] - członek,
  5. Wiesław Uczciwek- skarbnik,
  6. Kownacki Jan - gospodarz,
  7. Andrzej Respondek - członek,
  8. Tomasz Skonieczny - członek,
  9. Andrzej Wieczorkowski - członek.
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Marek Olszewski - przewodniczący.
  2. Stanisław Pancarowicz - zastępca.
  3. Zdzisław Chrostek - sekretarz.
SĄD KOLEŻEŃSKI
  1. Jan Mocarski- przewodniczący.
  2. Jerzy Barszcz - zastępca.
  3. Antoni Wilczyński[*]- członek.
  4. Janusz Miszczak[*] - członek
  5. Czesław Skulski - członek.
W grudniu 1994 roku kolega Zbigniew Wieczorek[*] składa rezygnację z funkcji prezesa zarządu koła. Funkcja ta zostaje powierzona koledze Józefowi Goszczyckiemu, natomiast koledze Zbigniewowi Wieczorkowi[*] powierzona zostaje funkcja wiceprezesa zarządu koła. W dniu 24 stycznia 1995 roku w trakcie walnego zgromadzenia do składu sądu koleżeńskiego zostają wybrani koledzy : Kazimierz Kliszcz i Łukasz Bukowiec. W związku z naglą śmiercią kolegi Zbigniewa Wieczorka[*], w kwietniu 1995 roku funkcję wiceprezesa powierzono koledze Tomaszowi Skoniecznemu, natomiast koledzy : Andrzej Rozpondek i Andrzej Wieczorkowski rezygnują z dalszej pracy w zarządzie koła.
ZARZĄD KOŁA
  1. Józef Goszczycki - prezes,
  2. Zbigniew Wieczorek[*] - prezes,
  3. Jan Piotrowicz - sekretarz,
  4. Wiesław Uczciwek- skarbnik,
  5. Kownacki Jan - gospodarz,
  6. Andrzej Respondek - członek,
  7. Andrzej Wieczorkowski - członek.
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Stanisław Pancarowicz - przewodniczący,
  2. Marek Olszewski - członek,
  3. Zdzisław Chrostek - członek.
SĄD KOLEŻEŃSKI
  1. Jan Mocarski- przewodniczący.
  2. Jerzy Barszcz - zastępca.
  3. Antoni Wilczyński[*]- członek.
  4. Janusz Miszczak[*] - członek,
  5. Marian Kosiorkiewicz[*] - członek.