Wyniki zawodów kołaa PZW Wiarus o "Mistrzostwo kołaa" w wędkarstwie podlodowym,
rozegranych dnia :
2017-01-15

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 1451 Jacek Twardowski 12
2 786 Sylwester Dul (L) 0
3 557 Maciej Baszewski 10
4 547 Mirosław Bukała 8
5 457 Alojzy Lorek 7
6 269 Jan Kownacki 6
7 222 Łukasz Bańka 5
8 220 Krzysztof Piotrowicz 4
9 122 Andrzej Wrześniewski 3
10 71 Jarosław Sass 2
11 47 Mieczysław Bernacki 1
12 42 Adam Świacki
13 38 Mariusz Radyk
14 17 Wojciech Delmaczyński
15 5 Tomasz Woźniak
Wyniki zawodów koła PZW Wiarus w wędkarstwie podlodowym,
rozegranych w Lubaniu dnia :
2017-01-22

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 843 Sylwester Dul (L) 0
2 667 Maciej Baszewski 12
3 306 Krzysztof Piotrowicz 10
4 259 Jacek Twardowski 8
5 187 Łukasz Bańka 7
6 132 Tomasz Kozakiewicz 6
7 91 Mieczysław Bernacki 5
8 88 Jan Kownacki 4
9 85 Jarosław Sass 3
10 53 Tomasz Woźniak 2
11 41 Krzysztof Goworek(m) 0
Wyniki zawodóww podlodowych koła PZW Wiarus , rozegranych nad Czochą
dnia :
2017-02-12

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 391 Andrzej Wrześniewski 12
2 310 Jan Cabaj 10
3 194 Krzysztof Piotrowicz 8
4 182 Sylwester Dul (L) 0
5 176 Łukasz Bańka 7
6 155 Tomasz Woźniak 6
7 146 Jan Kownacki 5
8 142 Jarosław Sass 4
9 126 Maciej Baszewski 3
10 109 Mieczysław Bernacki 2
11 81 Adam Świacki 1
12 47 Krystian Marchlewski
13 38 Mirosław Bukała
Wyniki Zawodóww spławikowych z okazji "Dnia Wędkarza",
rozegranych nad zbiornikiem Krępnica dnia :
2017-04-02

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 2010 Bartosz Borycki 12
2 1600 Marek Olszewski 10
3 675 Piotr Pietrzyk (m) 0
4 505 Krzysztof Goworek(m) 0
5 475 Andrzej Wrześniewski 8
6 350 Robert Jaracz (m) 0
7 200 Andrzej Jarosz 7
8 160 Jan Kownacki 6
9 120 Andrzej Zawadzki 5
10 100 Łukasz Bańka 4
11 60 Rafał Macioszczyk 3
Wyniki gruntowych zawodów wędkarskich "Otwarcia sezonu 2017",
rozegranych w Żarce nad Nysą dnia :
2017-04-09

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 728 Mieczysław Bernacki 12
2 264 Marek Olszewski 10
3 176 Maciej Baszewski 8
4 156 Jarosław Sass 7
5 110 Bartosz Borycki 6
6 107 Robert Jaracz (m) 0
7 87 Tomasz Skonieczny 5
8 79 Józef Moch (m) 0
9 73 Józef Łajs 4
10 65 Mirosław Bukała 3
11 59 Andrzej Wrześniewski 2
12 48 Łukasz Bańka 1
13 42 Andrzej Zawadzki 0
14 25 Jacek Twardowski 0
Wyniki Mistrzostw spławikowych koła PZW Wiarus , rozegranych w Krępnicy
dnia : 2017-05-21

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 -3 Łukasz Bańka 12
2 -3 Krzysztof Piotrowicz 10
3 -3 Tomasz Woźniak 8
4 -6 Marek Olszewski 7
5 -6 Jarosław Sass 6
6 -6 Andrzej Jarosz 5
7 -7 Andrzej Wrześniewski 4
8 -9 Jan Kownacki 3
9 -9 Mieczysław Bernacki 2
10 -10 Alojzy Lorek 1
11 -11 Jacek Twardowski
12 -12 Bartosz Borycki
13 -13 Andrzej Zawadzki
Wyniki spinningowych Mistrzostw koła PZW Wiarus, rozegranych nad Odrą
dnia :
2017-06-11

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 4 Patryk Grabowski 12
2 6 Mieczysław Bernacki 10
3 10 Jacek Twardowski 8
4 10 Krzysztof Piotrowicz 7
5 13 Andrzej Wrześniewski 6
6 14 Maciej Baszewski 5
Wyniki zawodów spławikowych o "Puchar lata" , rozegranych nad Nysą Łużycką
dnia :
2017-07-16

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 1935 Jarosław Sass 12
2 1820 Robert Jaracz (m) 0
3 1520 Andrzej Wrześniewski 10
4 1020 Sylwester Dul (L) 0
5 905 Bartosz Borycki 8
6 770 Łukasz Bańka 7
7 745 Krzysztof Piotrowicz 6
8 545 Jacek Twardowski 5
9 490 Jan Kownacki 4
10 360 Maciej Baszewski 3
11 225 Tomasz Woźniak 2
12 210 Piotr Zarębski 0
13 25 Józef Moch (m) 0
Wyniki dzienno-nocnych zawodów gruntowych, rozegranych nad Odrą
w dniu :
2017-07-29

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 5030 Patryk Grabowski 12
2 3080 Bartosz Borycki 10
3 2795 Mirosław Bukała 8
4 1685 Piotr Prokopowicz 7
5 1565 Jacek Twardowski 6
6 1380 Krzysztof Piotrowicz 5
7 1245 Andrzej Wrześniewski 4
8 385 Grzegorz Nieckarz 3
9 340 Jarosław Sass 2
10 270 Mieczysław Bernacki 1
11 100 Józef Łajs
Wyniki zawodów spławikowych o "Puchar koła PZW Wiarus",
rozegranych w Zarębie dnia :
2017-09-10

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 1235 Cezary Rosikon 0
2 1220 Mieczysław Bernacki 12
3 655 Bartosz Borycki 10
4 445 Józef Moch (m) 0
5 325 Krzysztof Piotrowicz 8
6 320 Jarosław Sass 7
7 230 Piotr Pietrzyk (m) 0
8 195 Maciej Baszewski 6
9 175 Marcin Nowak (G) 0
10 170 Krzysztof Goworek(m) 0
10 170 Marek Olszewski 5
12 165 Sylwester Dul (L) 0
13 155 Krzysztof Kordas 0
13 155 Jan Kownacki 4
13 155 Piotr Prokopowicz 4
16 145 Tomasz Szostak (O) 0
17 100 Robert Jaracz (m) 0
18 75 Barbara Rosikon 0
18 75 Andrzej Wrześniewski 3
20 70 Kazimierz Trzeciak 2
21 65 Andrzej Jarosz 1
22 20 Tomasz Woźniak 0
Wyniki zawodów spławikowych, "Zakończenie sezonu 2017" koła PZW Wiarus,
rozegranych nad Nysą Łużycką dnia :
2017-09-24

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 1045 Jacek Twardowski 12
2 875 Łukasz Bańka 10
3 805 Robert Jaracz (m) 0
4 745 Józef Moch (m) 0
5 740 Jan Kownacki 8
6 735 Tomasz Woźniak 7
7 715 Adam Jaracz (m) 0
7 715 Piotr Pietrzyk (m) 0
9 650 Wojciech Delmaczyński 6
10 590 Maciej Baszewski 5
11 575 Mirosław Bukała 4
12 515 Jarosław Sass 3
13 480 Andrzej Jarosz 2
14 460 Krzysztof Zarychta 1
Wyniki zawodów gruntowych, "Zakończenie sezonu 2017" koła PZW Wiarus,
rozegranych nad Czochą dnia :
2017-10-08

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 1325 Jacek Twardowski 12
2 1055 Krzysztof Piotrowicz 10
3 860 Tomasz Woźniak 8
4 710 Mieczysław Bernacki 7
5 625 Wiesław Król 6
6 540 Andrzej Jarosz 5
7 530 Jarosław Sass 4
8 483 Sylwester Dul (L) 0
9 465 Łukasz Bańka 3
9 465 Marek Olszewski 3
10 445 Krzysztof Zarychta 2
Wyniki zawodów spinningowych z łodzi koła PZW Wiarus,
rozegranych nad Złotnikami dnia :
2017-10-15

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 1150 Jacek Twardowski 12
2 880 Andrzej Wrześniewski 10
3 440 Błażej Chmielewski 8
4 190 Martyn Niepsuj 7
5 160 Dariusz Chmielewski 6
6 90 Jarosław Sass 5
TS