Wyniki gruntowych zawodów wędkarskich zakończenia sezonu 2019 rozegranych
nad Zalewem Złotnickim dnia :
2019-10-06

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 5315 Daniel Zastawny 18
2 4650 Jakub Wolny 15
3 4395 Andrzej Zawadzki 0
4 4250 Krzysztof Piotrowicz 13
5 2530 Rafał Macioszczyk 12
6 2280 Mieczysław Bernacki 11
7 1940 Jacek Rudnicki 10
8 1605 Krzysztof Goworek 0
9 1315 Tomasz Woźniak 9
10 1220 Łukasz Bańka 8
11 1175 Marcin Nowak 7
12 945 Adam Jaracz 6
13 930 Wiesław Król 5
14 765 Józef Moch 4
15 760 Bartosz Borycki 3
16 670 Jarosław Bernacki 2
17 635 Jan Kownacki 1
18 615 Jacek Twardowski
19 610 Piotr Pietrzyk
20 605 Piotr Prokopowicz
21 600 Tomasz Bojczuk
22 590 Andrzej Wrześniewski
23 535 Adam Świacki
24 490 Andrzej Jarosz

Wyniki spławikowych zawodów wędkarskich zakończenia sezonu 2019 rozegranych
nad wodą Trzebień Mały dnia :
2019-09-15

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 1680 Daniel Zastawny 18
2 1305 Piotr Pietrzyk 15
3 540 Bartosz Borycki 13
4 485 Tomasz Woźniak 12
5 400 Jacek Twardowski 11
6 335 Marek Olszewski 10
7 205 Adam Jaracz 9
8 190 Jacek Rudnicki 8
9 70 Józef Moch 7
10 50 Andrzej Jarosz 6
11 35 Robert Jaracz 5

Wyniki spławikowych zawodów wędkarskich o "Puchar Wiarusa" rozegranych
nad zalewem złotnickim dnia :
2019-09-08

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 4350 Mirosław Bukała 18
2 4010 Daniel Zastawny 15
3 3780 Krzysztof Piotrowicz 13
4 2975 Adam Świacki 12
5 2760 Rafał Macioszczyk 11
6 2565 Adam Jaracz 10
7 2510 Łukasz Bańka 9
8 1755 Andrzej Jarosz 8
9 1490 Marcin Nowak 7
10 1435 Józef Moch 6
11 1425 Wojciech Delmaczyński 5
12 1320 Tomasz Woźniak 4
13 1220 Jacek Twardowski 3
14 900 Piotr Pietrzyk 2
15 895 Jarosław Sass 1
16 860 Tomasz Szostak
17 850 Wiesław Król
18 725 Jan Kownacki
19 720 Robert Jaracz
20 690 Bartosz Borycki
21 600 Andrzej Wrześniewski
22 570 Mieczysław Bernacki
23 555 Cezary Rosikon
24 545 Jarosław Bernacki
25 490 Jacek Rudnicki

Wyniki spławikowych zawodów wędkarskich o "Puchar Lata" rozegranych
nad wodą Trzebień dnia :
2019-08-11

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 4220 Daniel Zastawny 18
2 4005 Adam Świacki 15
3 3285 Sylwester Dul 0
4 3040 Marcin Nowak 13
5 1920 Jacek Rudnicki 12
6 1880 Marek Olszewski 11
7 1790 Krzysztof Piotrowicz 10
8 1260 Łukasz Bańka 9
9 1205 Tomasz Woźniak 8
9 1205 Adam Jaracz 8
11 1135 Andrzej Jarosz 6
12 1115 Robert Jaracz 5
13 985 Jacek Twardowski 4
14 685 Mieczysław Bernacki 3
15 600 Andrzej Wrześniewski 2

Wyniki gruntowych mistrzostw koła PZW Wiarus w Lubaniu rozegranych
nad Odrą dnia :
2019-07-28

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 11260 Daniel Zastawny 18
2 4755 Marcin Nowak 15
3 3750 Jacek Rudnicki 13
4 3355 Józef Moch 12
5 2560 Piotr Pietrzyk 11
6 2456 Bartosz Borycki 10
7 2205 Robert Jaracz 9
8 1930 Łukasz Bańka 8
9 1880 Adam Jaracz 7
10 1750 Rafał Nowak 6
11 1620 Tomasz Woźniak 5
12 1110 Krzysztof Piotrowicz 4
12 1110 Krzysztof Zarychta 4
14 910 Jarosław Bernacki 2
15 835 Andrzej Wrześniewski 1
16 820 Mieczysław Bernacki
17 775 Adam Świacki
18 765 Jacek Twardowski
19 735 Andrzej Jarosz
20 595 Jan Kownacki
21 535 Mirosław Bukała
22 480 Bogdan Wójtowicz
23 475 Jarosław Sass

Wyniki zawodów spławikowych o "Puchar Burmistrza Lubania" rozegranych
w Lubaniu dnia :
2019-07-07

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 4920 Daniel Zastawny 18
2 3910 Łukasz Bańka 15
3 3585 Krzysztof Piotrowicz 13
4 3185 Bartosz Borycki 12
5 2870 Andrzej Wrześniewski 11
6 2355 Wojciech Delmaczyński 10
7 2325 Piotr Pietrzyk 9
8 2160 Sylwester Dul 0
9 2150 Rafał Macioszczyk 8
10 1970 Andrzej Jarosz 7
11 1910 Cezary Rosikon 6
12 1810 Adam Jaracz 5
13 1690 Andrzej Zawadzki 0
14 1665 Robert Jaracz 4
15 1640 Adam Świacki 3
16 1525 Mieczysław Bernacki 2
17 1515 Jacek Rudnicki 1
18 1480 Tomasz Szostak
19 1355 Krzysztof Goworek
20 1225 Jarosław Sass
21 1205 Adam Undro
22 1190 Marcin Nowak
23 1095 Mirosław Bukała
24 1055 Józef Moch
25 925 Tomasz Woźniak
26 920 Robert Woźniak
27 885 Konrad Undro
28 815 Krzysztof Kusiak
29 790 Barbara Rosikon
30 775 Piotr Zarębski
31 730 Jan Kownacki

Wyniki spinningowych Mistrzostw koła PZW Wiarus, rozegranych nad Odrą
dnia :
2019-06-15

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 2920 Adam Jaracz 18
2 1550 Krzysztof Piotrowicz 15
3 970 Bartosz Borycki 13
4 800 Robert Jaracz 12
5 700 Piotr Pietrzyk 11
6 440 Andrzej Jarosz 10
7 160 Tomasz Woźniak 9
8 140 Jarosław Sass 8
9 140 Jan Kownacki 7

Wyniki Mistrzostw spławikowych koła PZW Wiarus , rozegranych w Krępnicy
dnia :
2019-05-12

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 6155 Marcin Nowak 18
2 4915 Tomasz Woźniak 15
3 2845 Konrad Undro 13
4 1785 Krzysztof Piotrowicz 12
5 1355 Robert Jaracz 11
6 1235 Piotr Pietrzyk 10
7 1180 Łukasz Bańka 9
8 1135 Adam Jaracz 8
9 1025 Marek Olszewski 7
10 905 Andrzej Wrześniewski 6
11 765 Jarosław Bernacki 5
12 680 Mieczysław Bernacki 4
13 670 Cezary Rosikon 3
14 665 Bartosz Borycki 2
15 655 Paweł Jędrzejak 1
15 655 Jacek Twardowski 1
17 575 Jarosław Sass
18 560 Józef Moch
19 535 Adam Świacki
20 530 Jan Kownacki
21 520 Adam Undro

Wyniki członków Wiarusa w zawodach spławikowych,
rozegranych w Krępnicy dnia :
2019-04-14

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 6945 Daniel Zastawny 18
2 2470 Krzysztof Piotrowicz 15
3 2285 Jacek Rudnicki 13
4 1815 Adam Jaracz 12
5 1580 Wojciech Delmaczyński 11
6 1395 Tomasz Woźniak 10
7 1095 Robert Jaracz 9
8 1075 Paweł Jędrzejak 8
9 760 Andrzej Jarosz 7
10 725 Mieczysław Bernacki 6
11 550 Piotr Pietrzyk 5
12 400 Marcin Nowak 4
13 375 Marek Olszewski 3
14 265 Jarosław Sass 2
15 230 Bartosz Borycki 1
16 205 Jarosław Bernacki
17 105 Mirosław Bukała
18 100 Andrzej Wrześniewski
19 40 Łukasz Bańka

Wyniki Zawodów gruntowych, koła PZW Wiarus "Otwarcie sezonu grunt 2019"
rozegranych na zbiorniku Żarka nad Nysą dnia :
2019-03-31

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 1615 Tomasz Woźniak 18
2 1465 Adam Undro 15
3 1240 Jacek Rudnicki 13
4 1180 Bartosz Borycki 12
5 1125 Tomasz Szostak 0
6 1070 Jan Kownacki 11
7 1065 Jacek Twardowski 10
8 905 Tomasz Bojczuk 9
9 830 Krzysztof Piotrowicz 8
10 810 Jarosław Bernacki 7
11 785 Józef Moch 6
12 770 Jakub Wolny 5
13 745 Marek Olszewski 4
14 735 Piotr Pietrzyk 3
15 730 Adam Jaracz 2
16 650 Łukasz Bańka 1
17 645 Robert Jaracz
18 555 Bogdan Kosior
19 545 Marek Brzezowski
20 540 Andrzej Wrześniewski
21 525 Andrzej Jarosz
22 505 Krzysztof Goworek
23 490 Mieczysław Bernacki

Wyniki Mistrzostw podlodowych koła PZW Wiarus , rozegranych "za krzyżem"
dnia :
2019-02-09

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 2 Maciej Baszewski 18
2 3 Łukasz Bańka 15
3 5 Jan Kownacki 13
4 5 Krzysztof Piotrowicz 12
5 7 Jacek Twardowski 11
6 7 Marcin Nowak 10
7 10 Józef Moch 9
8 10 Robert Jaracz 8
9 11 Adam Jaracz 7
10 12 Bartosz Borycki 6
11 13 Mieczysław Bernacki 5
12 14 Daniel Zastawny 4
13 14 Paweł Jędrzejak 3
14 15 Andrzej Wrześniewski 2
15 16 Piotr Pietrzyk 1
16 16 Jacek Rudnicki
17 17 Cezary Rosikon
18 18 Michał Pietroński
19 19 Marek Brzezowski
20 19 Tomasz Woźniak
21 21 Alojzy Lorek

Wyniki zawodów koła PZW Wiarus w wędkarstwie podlodowym,
rozegranych dnia :
2019-02-02

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 1230 Krzysztof Piotrowicz 18
2 1015 Daniel Zastawny 15
3 980 Paweł Jędrzejak 13
4 925 Robert Jaracz 12
5 920 Mieczysław Bernacki 11
6 890 Adam Jaracz 10
7 830 Jan Kownacki 9
8 750 Bartosz Borycki 8
8 750 Piotr Pietrzyk 8
10 725 Jacek Rudnicki 6
11 540 Józef Moch 5
12 515 Jacek Twardowski 4
13 495 Andrzej Jarosz 3

Wyniki zawodów koła PZW Wiarus w wędkarstwie podlodowym,
rozegranych dnia :
2019-01-27

Miejsce Punkty Imię Nazwisko W.Roku
1 2035 Marcin Nowak 18
2 1450 Krzysztof Piotrowicz 15
3 1160 Maciej Baszewski 13
4 1010 Piotr Pietrzyk 12
5 935 Łukasz Bańka 11
6 880 Jacek Twardowski 10
7 805 Marek Brzezowski 9
8 790 Adam Jaracz 8
9 740 Robert Jaracz 7
10 640 Bartosz Borycki 6
11 630 Jacek Rudnicki 5
12 605 Andrzej Jarosz 4
13 555 Andrzej Wrześniewski 3
14 540 Józef Moch 2
15 525 Paweł Jędrzejak 1
16 515 Mieczysław Bernacki
17 500 Wojciech Delmaczyński
18 490 Cezary Rosikon