Zawody spławikowe "Zakończenie Sezonu 2006" 23.09.2006 Spytków
Miejsce Imię i Nazwisko Punkty (waga ryb)
1. Piotrowicz Krzysztof 3940
2. Olszewski Marek 3815
3. Rattay Sławomir 2590
4. Drzazga Mirosław 2385
5. Kownacki Jan 2320
6. Radyk Mariusz 2220
7. Kusiak Krzysztof 1870
8. Bernacki Mieczysław 1720
9. Sas Jarosław 1030
10. Wolny Artur 800
11. Lorek Alojzy 525
Suma - waga ryb 23.215
Zawody o Puchar ZBYSZKA - 2 września 2006 Karłowice
Miejsce Imię i Nazwisko Punkty (waga ryb)
1. Piotrowicz Krzysztof 3090
2. Rattay Sławomir 2690
3. Kusiak Krzysztof 2125
4. Bernacki Mieczysław 2060
5. Kownacki Jan 1605
6. Olszewski Marek 1190
7. Wolny Artur 780
8. Skonieczny Tomasz 605
9. Lorek Alojzy 260
Zawody o Puchar Lata - 4 czerwca 2006 Witka
Miejsce Imię i Nazwisko Punkty (waga ryb)
1. Olszewski Marek 3268
2. Rattay Sławomir 2845
3. Piotrowicz Krzysztof 1515
4. Tomasz Skonieczny 781
5. Kownacki Jan 533
6. Bernacki Mieczysław 168
7. Kosior Przemysław 123
8. Radyk Mariusz 109
9. Terenda Sebastian 60
10. Lorek Alojzy 15
11. Wolny Artur 13
**
Mistrzostwa koła Wiarus - 20 maja 2006 Witka
Miejsce Imię i Nazwisko Punkty (waga ryb)
1. Olszewski Marek 2 (8.723)
2. Rattay Sławomir 4 (5.643)
3. Piotrowicz Krzysztof 4 (4.761)
4. Lorek Alojzy 4 (3.558)
5. Bernacki Mieczysław 6 (1.043)
6. Radyk Mariusz 6 (944)
7. Kownacki Jan 7 (2.759)
8. Piskunowicz Jarosław 7 (1.018)
9. Wolny Artur 10 (451)
**9
Puchar Komendanta Łużyckiego Oddziału SG - Żarka 17.05.2006
Miejsce Drużyna Skład Punkty
1. Zakład Karny w Zarębie II Piskunowicz, Bernacki 2.955
2. Komenda ŁO SG II Kownacki, Rattay 2.935
3. Komenda ŁO SG I Piotrowicz, Olszewski 2.645
4. Zakład Karny w Zarębie I Sass, Radyk 1.625
5. PSG Pieńsk Szpak, Komarnicki 1.140
6. Areszt Śledczy w Lubaniu 855
7. OTPS Lubań II Tyrczek, Paszyński 390
8. PSG Bogatynia Kret, Smajda 370
9. OTPS Lubań I Orzechowski, Zawadzki 325
10. PSG Zgorzelec Amrogowicz, Amrogowicz 270
11. Straż Pożarna Lubań Wypych, Szeremeta 220
12. PSG Czerniawa Zdrój Magryn,Zaręba 0,0
Wyniki zawodów twarcia sezonu 29.04.2006 Spytków>
Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1. Piotrowicz Krzysztof 4.445
2. Kownacki Jan 3.280
3. Kosior Przemysław 1.880
4. Sas Jarosław 1.460
5. Bernacki Mieczysław 1.385
6. Radyk Mariusz 1.270
7. Skulski Czesław 1.030
8. Lorek Alojzy 800
9. Rattay Sławomir 575
10. Skonieczny Tomasz 535
11. Olszewski Marek 465
12. Łajs Józef 360
13. Wolny Artur 325
14. Trzeciak Marek 180
15. Trzeciak Kazimierz 65
15. Razem 18.055